SOŠ hotelových služieb a obchodu ZVOLEN 

Telefón: +421-45-533 39 86 

 E-mail: skola@soshotel.sk

Dosiahnuté úspechy

Úspechy žiakov školy a MOV

Názov súťaže 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016

2016/2017

2017/2018

Danubius Gastro

Kuchársky päťboj

Bratislava

    1. absolútny víťaz

1. miesto

Šišmišová, Malatincová, Babicová, V.H

Baran IV.K

Guzman V.H

Francisci V.H

Molnár V.H

Sedmáková IV.H

Kontšek a Ruman IV.H

Gregorová, Mlynárik IV.K

1. absolútny víťaz 

Odbor: čašník, servírka

Dominika Uramkinová, Michaela  Fuľajtárová, Kristína Trnková, Silvia Gregorová, Kamil Kontšek, Alex Moravík

Odbor: kuchár

Ivana Sedmáková, Ľuboš Baran, Maroš Mlynárik, Michal Zeman, Rastislav Ľalík, Michal Rehák

Baristická súťaž

1. miesto

Kamil Kontšek

2.miesto

Silvia Gregorová

 2. miesto

METRO HORECA päťboj

Denis Štefánek,  III.H,

Barbora Bakošová, IV.H,

Zuzana Gánovská ,III.H

Michal Rehák, IV.G

Rastislav  Ľalík , V.H

Filip  Marunčiak,  IV.K

 

Poézia v gastronómii

Danubius Gastro

Bratislava

1. miesto

Michaela Dúbravská 3.G

1. miesto

   

1.miesto

2. miesto

2.miesto

1.miesto absolútny víťaz

3.miesto Dominika Soligová II.P

2. miesto

Natália Húsková, III.E

 

Poézia v gastronómii

Danubius Gastro

Bratislava

Lukáš Guzman 3.H

1. miesto

Lukáš Guzman 3.H

1.miesto

   

 „INCHEBA GASTRO CUP“ 2016 

2.miesto

Andrej Ryboš

„INCHEBA GASTRO CUP“ 2016

2.miesto

Andrej Ryboš

 
Cassovia CUP  Košice

Miroslav Vaculčiak 4.K

1.miesto

Jan Babiak 5.H

2. miesto

         
Názov súťaže

2011/2012

2012/2013

2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018

Danubius Gastro

cukrár

Bratislava

1. miesto

2. miesto

2.miesto Dominika Soligová 1.E

3.miesto Barbora Križanová 2.E

2.miesto Bc.Viera Sebíňová MOV

3.miesto Ing.Martina Vajová MOV

2.miesto

Kumštárová Adriana 2.E

Veselovská Anna MOV

Bc. Viera Sebíňová MOV

3.miesto

Bačiková Kristína 2.E

1.miesto

3. miesto

Natália Húsková I.F

1.miesto Bc.Viera Sebíňová -učiteľka OP

2. miesto Natália Húsková II.E

2.miesto Michaela Krčmová II.E

   

EuroAkademik

Gastro

kuchár

Rimavská Sobota

Lukáš Guzman 3.H

1.miesto

Lukáš Guzman 3.H

1.miesto

         

EuroAkademik

Gastro

Cukrár

Rimavská Sobota

     

1. miesto 

Kristína Bačiková III.E

1.miesto

Martina Struhárová II.E

     

EuroAkademik

Gastro

kuchár

     

1. miesto

Michal Zeman 3.H

 
     

EuroAkademik

Gastro

čašník, servírka

     

2. miesto

Fuľajtárová

     

EuroAkademik

Gastro

barista

     

 2. miesto

Silvia Gregorová IV.H

Dominika Adamovová IV.H

     

EuroAkademik

Gastro

barman

     

 1. miesto

Patrik Virguľa IV.H

     

Názov súťaže

2011/2012

2012/2013

2013/2014

2014/2015

2015/2016

2016/2017

2017/2018

Žilinská gastronomická jeseň

Žilina

 

Tomáš Mihalčik 2.P

1.miesto

Berkyová Kristína 2.P

1.miesto

1.miesto Kristína Ľuptáková III.E

Miroslava Ďurišová II.S

Jeseň na tanieri 2.miesto

Andrej Ryboš 2.G

Jeseň na tanieri 2.miesto

Andrej Ryboš 3.G

 

Interbeauty

MS v make-up žiakov 4.ročníkov

Bratislava

   

Vardžiková Veronika 4.Z

1. miesto

4.miesto

 Bianka Porobič 4.Z

2.miesto

2. miesto Gašperová Kristína

 

Beauty Trenčin

MS v make-up s postupom na ME do Mníchova

 

Bc. Silvia Mesárošová MOV

1.miesto

Bc. Silvia Mesárošová MOV

1.miesto

modelka Veronika Varaždíková 4.Z

  4.miesto

2. miesto

MOV Bc. Krahulcová Mária

 

Mladý Barista

Námestovo

    účasť

2. miesto

1.miesto

Silvia Gregorová IV.G

     

Prievidzský rytier čiernej dámy

     

1. miesto

Patrik Ruman

     

Mladý Barista

Bratislava

     

1. miesto

Patrk Ruman

     
 Mladý Someliér      

XVI. ročník

1. miesto

Kamil Kontšek

Angelika Benešová

     

 

Rimavská Sobota  3.10.2014

     

1.miesto 

Dominika Bučková  IV.Z 

     

Názov súťaže

2011/2012 2012/2013 2013/2014

2014/2015

2015/2016 2016/2017 2017/2018

JUVÝR

Bratislava

     

1. miesto

Lucia Zárubová IV.Z

  3.miesto Tatiana Tureková IV.T  

 Barista Junior

Nové Zámky

       

1.miesto cappucino 

Silvia Gregorová

2.miesto celkovo

   

Finále súťaže

GASTRO JUNIOR - SKILLS SLOVAKIA

Nové Zámky

         

2.miesto

Denis Štefánek, 3.H

 

TATRANSKÝ KUCHÁR

Atruim

Starý Smokovec

         

2.miesto

Denis Štefánek, 3.H

 

 MASTER CUP 77

Bratislava

       

1. absolútny víťaz

Patrik Virguľa V.H

   

GASTRO CUP

hotel LUX

Banská Bystrica

       

1.miesto

Denis Štefánek, 2.H

3.miesto

Denis Štefánek, 3.H

2.miesto

Zuzana Gánovská, 3.H

 

GASTRO CUP

 

Banská Bystrica

        2.miesto 

1.miesto

Kristína Báčiková,  I.N

2.miesto

Erika Pomotiová II.M

 

Názov súťaže

2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016

2016/2017

2017/2018

Najkrajšia torta Slovenska

Púchov

      diplom za účasť

3.miesto

 Romana Harazínová II.E 

   

 21. ročník národnej súťaže kuchárskeho a cukrárskeho umenia s medzinárodnou účasťou a 11. ročník majstrovstva republiky kuchárov a cukrárov Gastro Hradec Vitana Cup 2016

14.04.2016, Hradec Králové

       

3.miesto Bc.Viera Sebíňová -učiteľka OP

2.miesto Martina Kmeťová II.E

 

3. miesto Martina Struhárová III.E

2.miesto MOV Bc. Viera Sebíňová

 

MS v make-upe s postupom do Mníchova

Trenčín

         2.miesto Mgr. Miroslava Hlinková    

MS v make-upe s postupom do Dusseldorfu

Interbeauty 2015

2.10.2015

 Bratislava
        4.miesto Mgr. Miroslava Hlinková  2.miesto MOV Bc. Krahulcová Mária  
 

Interbeauty Praha,

Majstrovstvá ČR v make upe, Praha

22.-23.4.2016
        1.miesto Bianka Porobič 4.Z     

Cukrársky festival Jihlava, nominácia na FIPGC do MIlána

Jihlava

         

 2. miesto Dominika Soligová II.P

 

 

 

Názov súťaže

2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016

2016/2017

2017/2018