SOŠ hotelových služieb a obchodu Zvolen 

Telefón: +421-45-533 39 86 alebo: +421-45-524 44 23 

 E-mail: skola@soshotel.sk

Kozmetický salón

Adresa: M. R. Štefánika 102/11, Zvolen 

Tel: +421-45-533-44-28

Mobil: +421-908-679-219

Študijný odbor 6446 4 kozmetik Tu sa naučíte ako byť stále krásne, mladé ale aj ako sa upraviť na rôzne príležitosti tak, aby ste boli vždy "in". Presvedčíte sa o tom v novom modernom špičkovom salóne otvorenom v roku 1993.

Cit pre farby a ľahká ruka

 Naše kozmetičky - Čarodejnice! Patria k najlepším nielen vo Zvolene, ale aj na Slovensku, ba poznajú ich aj v zahraničí. Nesmie im chýbať cit pre krásu a ľahká ruka. Sú to naozajstné čarodejnice. Vyčaria z vás úplne iného človeka, človeka o akom snívate.

Kozmetičky patria k tomu, čomu sa hovorí: pýcha školy. Skúsenosti získavajú z celoslovenských a medzinárodných súťaží, kde dosahujú pozoruhodné úspechy, a zo seminárov.
Manažment školy umožňuje majsterkám i žiačkam zúčastňovať sa aj kozmetických výstav doma i v zahraničí napr. La Bella Dona v Paríži, súťaží v Kolíne nad Rýnom, Dusseldorfe, Berlíne a v Mníchove.

Spolupracujú s firmami Sotys, Phyris, Glamour, S.A.I., Primavera Andorana, EuroPartners Šahy.
V moderne zariadenom kozmetickom salóne vybaveným na európskej úrovni (moderné prístroje, mikrodermabrázny prístroj Pepita, myostimulátor na redukciu tukov, biotrónová lampa, telové zoštíhľujúce zábaly atď.) môžu zákazníčky požiadať o masáž rúk, aplikovanie parafínového zábalu, omladzovacie kúry, lymfatickú masáž, mikromasáž očného okolia, úpravu a lakovanie nechtov a