SOŠ hotelových služieb a obchodu Zvolen 

Telefón: +421-45-533 39 86 alebo: +421-45-524 44 23 

 E-mail: skola@soshotel.sk

Školský internát

Školský internát bude otvorený

od 11.apríla 2021 od 17:00 pre žiakov

Strednej zdravotníckej školy.

 

 

 

Adresa: Jabloňová 1351

Telefón: 045 533 39 86  kl.11

 

Školský internát je určený pre študentov s trvalým pobytom mimo územia mesta Zvolen, ale aj príležitostným hosťom. Máme pekné moderné ubytovacie zariadenie - útulne zariadený školský internát s možnosťami mnohostranného využitia voľného času.

 

Ubytovanie je poskytované v dvoj, troj a štvorosteľových izbách so sociálnym zariadením. K dispozícii sú klubovne s TV, hifi vežou a videom, študovňa, knižnica, v ktorej môžu žiaci využívať počítače a písacie stroje, kuchynky vybavené mikrovlnnými rúrami a várnymi kanvicami, k dispozícii je i šijací stroj .

 

Je tu bohatá možnosť strávenia vášho voľného času (zapojenie sa do krúžkov - aerobic, tvorivá dieľňa, slovenský jazyk; využitie školskej telocvične, fitness. Tradične sa organizujú rôzne spoločenské podujatia, ako Mikuláš, Zoznámte sa prosím, MISS DM, Karneval atď.

 

Cena za mesačné ubytovanie pre študentov Strednej odbornej školy je 27 €.

 

Školský internát poskytuje ubytovanie hosťom, ktorí navštevujú školu v rámci európskych projektov, účastníkom rôznych školení, stáží. Každoročne poskytne i ubytovanie i účastníkom - zahraničným slovákom, ktorí vystupujú na Detvianskych folklórnych slávnostiach.